Летняя шина Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y Mercedes-Benz
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y Mercedes-Benz |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y Mercedes-Benz
Все цены 18 →Шина Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y XL MO-S B-Silent | 7 598 грн. |
Bridgestone TURANZA T005 255/40 R20 101Y XL B-SI MO-S (8073039530) | 21 360 грн. |
Bridgestone Turanza T005 255/40 ZR20 101Y XL MO-S B-Silent | 7 897 грн. |
Летние шины Bridgestone Turanza T005 255/40 ZR20 101Y XL M0 1001762242 | 10 735 грн. |
Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y XL MOS B-Silent 121092 | 8 196 грн. |
eще 13 предложений
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y Mercedes-Benz
Цены на Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101W | от 7 526 грн. | 4 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y | от 7 777 грн. | 6 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y Audi | от 10 542 грн. | 4 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y Mercedes-Benz | от 7 598 грн. | 18 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y Run Flat | от 11 957 грн. | 2 предложения | ||
Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 101Y Run Flat Mercedes-Benz | от 13 123 грн. | 6 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 255/40 R20 104Y | от 11 718 грн. | 3 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші