Летняя шина Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y
Видео 17Фото 11 |
Выберите размер шин
Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y |
|
Как выбрать летние шиныКлючевые критерии, которыми необходимо руководствоваться при выборе подходящих для автомобиля летних шин
Дочерние бренды ведущих шинных компанийПокрышки от суббрендов обладают такими же качествами, как и продукция материнских компаний
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Bridgestone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y
Все цены 6 →Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y | 7 898 грн. |
Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y МО | 10 750 грн. |
Bridgestone Turanza T005 (255/45R19 104Y) XL | 7 912 грн. |
BRIDGESTONE TURANZA T005 255/45 R19 104 Y XL | 7 896 грн. |
Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y XL | 8 196 грн. |
Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y | 12 205 грн. |
Отзывы 13 | 0 1 0 12 |
Керованість
Мінімальний знос Прекрасне зчеплення з дорогою, не має постійних пробуксовок на старті Відмінні гальмівні якості як на сухому так і на мокрому асфальті Неначе прилипає до дороги на трасі Не боїться ям та бордюрів Вміру м'яка і вміру тверда шина, якраз ідеал для наших доріг Не залишає за собою чорного сліду, що є признаком хорошої зносостійкої суміші Не боїться бокових порізів, міцна боковина Мінімально економить пальне Легка шина, технологічно на найвищому рівні Вміру шумна, але шум з часом пропадає
В канавки завжди потрапляють дрібні камінці, але те саме можна сказати і про інші шини OLEDO OLEDO: пользуюсь Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W Run Flat несколько месяцев |
Показано 1 из 13 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y
Цены на Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 100V | от 9 771 грн. | 5 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y | от 7 896 грн. | 6 предложений | ||
Bridgestone Turanza T005 255/45 R19 104Y Mercedes-Benz | от 6 575 грн. | 10 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Не боїться бордюрів та ям, прекрасно рулиться і тримається дороги. Знос за період використання – мінімальний
Конкурентами можуть бути тільки
Michelin primacy 4,Goodyear eagle sport F1, Continental contipremiumcontact 6 і ще деякі виробники типу Dunlop, Nokian, Hankook,але по ціні вони стоять на порядок вище і по характеристиках гірші