Коляска Carrello Cosmo CRL-1410
Фото 6 |
Carrello Cosmo CRL-1410
Конструкция:прогулочная
Складывание:книжка
Защита:бампер, ремни
Регулировки:спинка, подножка
Вес в сборе:4.5 кг
Все характеристики
Купить Carrello Cosmo CRL-1410
Все цены 6 →Коляска універсальна Carrello Omega CRL-6540 Cosmo Black | 20 400 грн. |
Коляска 2 в 1 Carrello Omega+ CRL-6540 Cosmo Black CRL-6540 Cosmo Black | 20 380 грн. |
Візок універсальний 2 в 1 Carrello Omega CRL-6540 Cosmo Black | 23 788 грн. |
Коляска універсальна 2 в 1 Omega CARRELLO CRL-6540 Cosmo Black | 21 774 грн. |
Коляска універсальна CARRELLO Omega + CRL-6540 (2in1) Cosmo Black | 21 690 грн. |
Універсальна коляска 2в1 CARRELLO Omega CRL-6540 Cosmo Black Чорна | 20 380 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →