Контактный гриль Crownberg CB 1041 нержавейка
Видео 2Фото 4 |
Crownberg CB 1041 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Crownberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Crownberg CB 1041 нержавейка
Все цены 13 →Гриль електричний притискної CROWNBERG CB-1041 2000 Вт | 2 480 грн. |
Притискної контактний електричний гриль Crownberg CB 1041 | 2 400 грн. |
Електричний гриль Crownberg з таймером і знімними пластинами срібний (33-4 | 2 758 грн. |
Притискний контактний домашній електричний гриль Crownberg Cb-1041 2000W е | 2 999 грн. |
Електрогриль притискний Crownberg Потужність 2000 Вт, антипригарне покритт | 2 419 грн. |
eще 8 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →