Кофеварка De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W серебристый
Видео 12Фото 5 |
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W серебристый |
|
Как правильно мыть кофемашину: практическое руководство по уходуПодробный разбор всех процедур чистки современных кофейных машин
Какая кофеварка / кофемашина нужна именно вам и как ее правильно выбрать?Разбираемся в типах современных кофеварочных устройств и помогаем с их выбором
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели De'Longhi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W серебристый
Все цены 7 →Ріжкова кавоварка еспресо DeLonghi EC9155.W | 22 435 грн. |
De'Longhi La Specialista Arte EC9155.W | 21 360 грн. |
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W | 28 372 грн. |
De'Longhi La Specialista Arte EC9155.W | 22 428 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо DeLonghi EC9155.W | 22 425 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо DeLonghi EC9155.W | 22 431 грн. |
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W | 29 064 грн. |
В користуванні даний апарат десь пів року. Задоволений на всі 100% Дозволяє приготувати каву, як в кав'ярні. Завдяки вбудованій кавомолці проблем з підбором кави в магазині (чи підійде помел чи ні) немає. Може готувати еспрессо, американо, капучіно, латте. Хочте чай? Будь-ласка- є подача гарячої води. В даній моделістоїть не звичайний бойлер а термоблок, що дозволяє працювати вже через 10секунд після увімкнення. Ще однією перевагою є те що на даній моделі встановлений спінер (капучінатор), а не панарелло, що дозволяє зпінити молоко для капучіно бвльш якісніше. Пінка виходить однорідною і матовою, без великих бульбашок, що дозволяє виконати латте-арт, чим зробить ваш напій не тільки смачним, а й привабливим. В комплектації йдуть всі необхідні аксесуари і навіть трішки більше, приємністю стало, що є в комплекті пітчер-молочник, що полегшело взбивання молока та латте-арт. І напевно головним є її ціна. Дана модель готує каву не гірше як дорогі професійні кавомашини. Тому якщо ви давно хотіли спробувати себе в ролі бариста, то я вам рекомендую дану модель. Все Нічого Alex: пользуюсь De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W
Цены на De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W |
---|---|---|---|---|
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.YE желтый | от 23 056 грн. | 3 предложения | ||
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.W серебристый | от 21 360 грн. | 7 предложений | ||
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155.MB черный | от 16 999 грн. | 10 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →