Полировальная машина Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E Solo (2093320)
Фото 4 |
Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E Solo |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Einhell 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Einhell.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E Solo
Все цены 22 →Шліфмашина полірувальна Einhell CE-CP 18/180 Li E (без АКБ та ЗП) (2093320 | 3 999 грн. |
Акумуляторна полірувальна шліфувальна машина Einhell CE-CP 18/180 LI E-Sol | 5 616 грн. |
Полірувальна машина акумуляторна Einhell Expert Plus CE-CP 18/180 Li E-Sol | 5 616 грн. |
Шліфмашина полірувальна акумуляторна Einhell CE-CP 18/180 Li E - Solo (209 | 5 616 грн. |
Шліфувальна машина Einhell CE-CP 18/180 Li E (без АКБ та ЗП) (2093320) | 5 683 грн. |
eще 17 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →