Кухонный нож Fissman Koch 2381
Fissman Koch 2381 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Fissman 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Fissman.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Fissman Koch 2381
Все цены 7 →Fissman FS-2381 | 866 грн. |
Ніж кухарський Fissman KOCH 20 см (2381) | 788 грн. |
Ніж кухарський Koch 20см із нержавіючої сталі 5Cr15MoV Fissman 2381 | 788 грн. |
Кухарський ніж Fissman Koch з лезом з нержавіючої сталі (2381) | 823 грн. |
Ніж кухарський Fissman Koch 20 см 2381 | 724 грн. |
Ніж кухарський Fissman Koch FS-2381 20 см | 890 грн. |
Ніж кухарський Fissman Koch FS-2381 20 см | 950 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →