Инсталляция для туалета Geberit Duofix 111.003.00.1
Фото 2 |
Geberit Duofix 111.003.00.1 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Geberit 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Geberit.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Geberit Duofix 111.003.00.1
Все цены 10 →Duofix монтажний елемент з вбудованим бачком "Omega" 12см 111.003.00.1 | 11 500 грн. |
Інсталяція для підвісного унітазу Geberit Omega H82 111.003.00.1 | 14 739 грн. |
Система інсталяції Geberit Duofix Omega для підвісного унітазу (111.003.00 | 14 739 грн. |
Інсталяція для унітазу GEBERIT DUOFIX OMEGA (111.003.00.1) | 14 739 грн. |
Система інсталяції Geberit Duofix Omega 12 см для підвісного унітазу, 82 с | 14 002 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →