Смеситель Genebre Kenjo 63119 26 45 66
Фото 3 |
Genebre Kenjo 63119 26 45 66 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Genebre 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Genebre.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Genebre Kenjo 63119 26 45 66
Все цены 6 →Підлоговий змішувач для ванни Genebre Kenjo (63119 26 45 66) 63119 26 45 6 | 32 666 грн. |
Підлоговий змішувач для ванни GENEBRE Kenjo (63119264566) 63119 26 45 66 | 32 666 грн. |
Змішувач для ванної підлоговий GENEBRE Kenjo 63119 26 45 66 | 32 666 грн. |
Змішувач для ванни GENEBRE Kenjo 63119 26 45 66 | 32 666 грн. |
Змішувач для ванної підлоговий GENEBRE Kenjo 63119 26 45 66 | 32 666 грн. |
Змішувач для ванни підлоговий Genebre Kenjo 63119 26 45 66 хром (59426) | 32 666 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →