Полотенцесушитель Genesis Aqua Marco 450x600 6601
от 6 390 до 9 600 грн. Сравнить цены 8 → |
Модификации Genesis Aqua Marco 1
Характеристики
Genesis Aqua Marco 450x600 6601 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Genesis Aqua.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Genesis Aqua Marco 450x600 6601
Цвет:
Сортировать
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Marco 60x45 чорна 6601 | 7 100 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua MARCO 600x450 чорний 61000 | 6 531 грн. |
Genesis Aqua Електричний сушка для рушників Genesis-Aqua Marco 60x45 см (6 | 9 600 грн. |
Електрична рушникосушка Genesis Aqua Marco 60x45 чорна 6604 | 9 600 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua MARCO 600x450 графіт 61002 | 6 531 грн. |
Сушарка для рушників водяна Genesis Aqua Marco 600x450 | 7 100 грн. |
Рушникосушарка водяна Genesis Aqua Marco 60x45 см Чорний (GA-6601) | 6 390 грн. |
Рушникосушарка електрична Genesis Aqua Marco 60x45 см Чорний (GA-6604) | 8 523 грн. |
Закрыть
Рекомендуем