Электрогенератор Genpower GBG 40
Видео 1Фото 16 |
Genpower GBG 40 |
|
Как пользоваться генератором: заправка, запуск, обкатка и обслуживаниеБазовые сведения об эксплуатации бытовых мини-электростанций
Как подключить генератор к дому: через розетку, рубильник и блок АВРТри способа подключения резервной электростанции к бытовой электросети
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Genpower 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Genpower.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Genpower GBG 40
Все цены 13 →Бензиновый генератор GenPower 3.2кВт GBG 40 130041 | 10 598 грн. |
Генератор бензиновий Genpower GBG 40 (2.6/3.2 кВт) | 14 999 грн. |
Genpower GBG 40 официальная гарантия | 19 499 грн. |
Генератор GenPower GBG 40 (бензин) 00-00011314 | 25 842 грн. |
Бензиновый генератор Genpower GBG 40 | 12 949 грн. |
eще 8 предложений
Витягує "на ура" всю техніку, їсть не багато і не сильно шумить В першу чергу купував для комп'ютера та морозильної камери, бо ці речі для мене життєво важливі. Брав із запасом, так як пусковий струм на холодильних агрегатах доволі високий і не хотілось щоб генератор вибивався в захист по перевантаженню. Вбудований стабілізатор AVR працює, перевірено цифровими вольтметрами - стабільно і рівно видає 220 Вольт навіть коли ввімкнув морозилку, холодильник, комп'ютер, кавову машину, роутер, зарядку до двох ноутбуків та телефонів. Також поробував вмикати бойлер, але попередньо вимкнувши кавову машину - генератор не заглох і не вибило захист, але по звуку йому явно було тяжко. Працює доволі тихо та рівно, рівень вібрації мінімальний. Що порадувало - тихий глушник і не димний вихлоп. Використовую звичайний 92 неетильований бензин. Масло Motul. Заводиться також легко, труднощів не виникло взагалі. В комплекті був свічний ключ, штекери для відключення до мережі будинку/квартири (кабель треба купити окремо і приєднати). По-перше - відсутність інструкції. Те, що дають в комплекті згодиться хіба що витерти руки від мастила після заміни і то сумнівно, бо інформаційності нуль. Довелось шукати все в інеті. Також із заводу генератор поставляється сухим, тобто без мастила і його доводиться купувати і заливати перед першим запуском (будьте уважні, продавці не завжди про це кажуть!). Також хотілось би мати колесики для транспортування (прикрутив сам). Ще із негативного - зрозумілий рівень бензину в баку, він то є, але що він показує - незрозуміло, тобто треба викручувати кришку і заглядати у бак щоб прикинути на скільки годин залишилось палива. Александр Ч: пользуюсь Genpower GBG 40 более года |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →