Каталог   /   Компьютерная техника   /   Комплектующие   /   Видеокарты   /   Gigabyte

Видеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G (GV-N506TAERO OC-16GD)

Фото - Видеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G
Фото 10
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G
8 ГБ / 2647 МГц16 ГБ / 2647 МГц
Основное
ПодключениеPCIe v5.0 8x
Графический процессор
Модель GPUGeForce RTX 5060 Ti
АрхитектураBlackwell
Объем памяти16 ГБ
Тип памятиGDDR7
Разрядность шины128 бит
Максимальная частота (Boost Clock)2647 МГц
Скорость памяти28000 Мбит/с
Техпроцесс4 нм
Макс. разрешение7680x4320 пикс
Разъемы подключения
HDMI1 шт
Версия HDMIv2.1b
DisplayPort3 шт
Версия DisplayPortv.2.1b
Программная часть
Версия DirectX12 Ultimate
Версия OpenGL4.6
Потоковых процессоров4608
Тензорных ядер144
RT ядер36
Текстурных блоков144
Тест Passmark G3D Mark22683 points
Общее
Макс. подключаемых мониторов4
Охлаждениеактивное (кулер)
Кол-во вентиляторов3 шт
ПодсветкаGigabyte RGB Fusion
Потребляемая мощность180 Вт
Дополнительное питание8 pin
Рекомендуемая мощность БП от650 Вт
Длина281 мм / 281x117x40 /
Высота117 мм
Занимает слотов2
Официальный сайтgigabyte.com
Дата добавления на E-Katalogапрель 2025
Маркировка производителя
GV-N506TAERO OC-16GD

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Gigabyte 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Gigabyte.

Купить Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G

Все цены 38 →

Відеокарта GIGABYTE Nvidia GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G (GV-N506TAERO OC-16GD) GV-N506TAERO OC-16GD

Comtrading.uaС нами 6 лет
(Киев)
Пожаловаться
29 994 грн.

Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Aero OC 16G (GV-N506TAERO OC-16GD) GV-N506TAERO OC-16GD

Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Aero OC 16G (GV-N506TAERO OC-16GD) / GIGABYTE / NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti / 16 GB /... ещеGDDR7 / Windforce 3X / 7680x4320 / DirectX 12 Ultimate / 281x117x40 / 2.5 / 36 міс. / 00-00076680
Официальный партнер Gigabyte
Artline.ua
(Киев)
Гарантия: 36 мес. от производителя
Пожаловаться
29 999 грн.

Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti 16GB 128bit 2647/28000MHz AERO OC (GV-N506TAERO OC-16GD) GV-N506TAERO OC-16GD

FOXTROT.UAС нами 9 лет
(Киев)
Гарантия: 36 мес. от производителя
Пожаловаться
31 740 грн.

Gigabyte Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G White (GV-N506TAERO OC-16GD)

MTA.uaС нами 8 лет
(Киев)
Гарантия: 12 мес.
Пожаловаться
31 399 грн.

Відеокарта GF RTX 5060 Ti 16GB GDDR7 Aero OC Gigabyte (GV-N506TAERO OC-16GD) GV-N506TAERO OC-16GD

Система охолодження WINDFORCE Система охолодження WINDFORCE забезпечує видатну теплову ефективність завдяки поєднанню передов... ещеих технологій. Вона містить термопасту серверного рівня, інноваційні вентилятори Hawk з чергуванням обертання, композитні мідні теплові трубки, мідну пластину, 3D-активні вентилятори та технологію Screen Cooling. Вражаючий дизайн корпусу Натхненна водною тематикою, задня панель прикрашена рельєфними хвилями, що імітують струмливу воду. Елементи із дзеркальним, матовим і світловим оздобленням відображають переливи водної гладі. Металеве оздоблення надає текстурі вишуканості, а бірюзові та райдужні акценти підкреслюють атмосферу спокійного озера. Обертання вентиляторів створює кола, що розходяться - немов брижі на воді, надаючи природної динаміки кожній деталі. RGB-підсвічування Завдяки 16.7 мільйонам налаштовуваних кольорів і безлічі світлових ефектів ви можете вибрати будь-яке оформлення підсвічування або синхронізувати його з іншими пристроями через GIGABYTE CONTROL CENTER.
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Гарантия: 36 мес. от производителя
Пожаловаться
32 298 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная

Модификации Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G

Цены на Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 8G от 21 225 грн.58 предложений
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti AERO OC 16G от 29 501 грн.39 предложений