Смеситель GRB Jolie 82510820
Фото 4 |
GRB Jolie 82510820 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог GRB 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели GRB.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить GRB Jolie 82510820
Все цены 6 →Змішувач для раковини GRB Jolie чорний матовий 82510822 | 13 976 грн. |
Змішувач для умивальника GRB Jolie хром (82510820) 82510820 | 7 817 грн. |
Змішувач для умивальника GRB Jolie з виливом 125 мм, хром (82510820) | 9 044 грн. |
Змішувач для раковини GRB Jolie хром 82510820 | 9 317 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний GRB Jolie чорний (82510822) 8251082 | 11 726 грн. |
Змішувач для умивальника GRB Jolie Black 188 мм без донного клапана, чорни | 17 029 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →