Смеситель Haiba Magic 004 HB0686
Haiba Magic 004 HB0686 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haiba 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haiba.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haiba Magic 004 HB0686
Все цены 33 →Змішувач кухонний однозахватний із чорною ручкою HAIBA MAGIC 004 хром лату | 780 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba MAGIC 004 с черной ручкой (HB0687) | 780 грн. |
Змішувач Для Кухні Haiba Magic 004 З Чорною Ручкою (Hb0687) | 780 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний з червоною ручкою HAIBA MAGIC 004 хром лат | 780 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний з синьою ручкою HAIBA MAGIC 004 хром латун | 780 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →