Смеситель Haiba Magic 009 Euro HB0695
Haiba Magic 009 Euro HB0695 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haiba 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haiba.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haiba Magic 009 Euro HB0695
Все цены 23 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом з червоною ручкою HA | 2 183 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba MAGIC 009 с красной ручкой (HB0698) | 2 183 грн. |
Змішувач Для Ванни Haiba Magic 009 З Червоною Ручкою (Hb0698) | 2 183 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом з синьою ручкою HAIB | 2 183 грн. |
Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом із чорною ручкою HAI | 2 183 грн. |
eще 18 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →