Охранный датчик Hikvision DS-PD2-D10P-W
Видео 1Фото 7 |
Hikvision DS-PD2-D10P-W |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Hikvision.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Hikvision DS-PD2-D10P-W
Все цены 7 →Hikvision DS-PD2-D10P-W — Бездротовий внутрішній двоканальний сповіщувач ( | 600 грн. |
Бездротовий внутрішній двоканальний вапна (868Mhz) DS-PD2-D10P-W | 585 грн. |
Бездротовий датчик руху Hikvision DS-PD2-D10P-W | 845 грн. |
Бездротовий внутрішній двоканальний сповіщувач Hikvision DS-PD2-D10P-W (86 | 600 грн. |
Датчик руху Hikvision DS-PD2-D10P-W | 585 грн. |
Бездротовий внутрішній двоканальний сповіщувач Hikvision DS-PD2-D10P-W (86 | 585 грн. |
Бездротовий внутрішній двоканальний сповіщувач (868Mhz) DS-PD2-D10P-W | 600 грн. |
Видеообзоры
ПохожиеСравнить в таблице →