Смеситель IKEA Glittran 902.226.19
Фото 12 |
IKEA Glittran 902.226.19 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог IKEA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели IKEA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить IKEA Glittran 902.226.19
Все цены 6 →Кухонний змішувач IKEA GLITTRAN 302.256.06 | 7 066 грн. |
Кухонний змішувач IKEA GLITTRAN 104.685.11 | 7 066 грн. |
Змішувач для кухні ІКЕА GLITTRAN Чорний матовий метал (90519936) | 8 083 грн. |
Змішувач для кухні ІКЕА GLITTRAN Колір латуні (10468511) | 8 083 грн. |
Змішувач для кухні IKEA GLITTRAN колір латуні (104.685.11) | 7 386 грн. |
Змішувач для кухні IKEA GLITTRAN чорний матовий метал (905.199.36) | 7 386 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →