Домкрат Iron Hand IH-180350D-K
Iron Hand IH-180350D-K |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Iron Hand 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Iron Hand.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Iron Hand IH-180350D-K
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 3т, в кейсі (IH-180350D-K) 29070 | 762 грн. |
Домкрат гідравлічний телескопічний 3т валіза 180-350мм 3,1кг Iron Hand IH- | 810 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 3 т валіза 180-350 мм (IH-180350D | 729 грн. |
Домкрат гідравл. телескоп 3т валіза. Висота підйому 180-350 мм. Iron Hand | 727 грн. |
Домкрат гідравлічний пляшковий Iron Hand 3т, в кейсі (IH-180350D-K) | 900 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →