SSD Kingston A400 SA400S37/1920G 1.92 ТБ
Видео 28Фото 7 | Ожидается в продаже 6 374 грн. Тип: внутренний; Объем (ГБ): 1920; Форм-фактор: 2.5"; Контроллер: Phison PS3111-S11; Внешняя скорость записи (МБ/с): 450; Внешняя скорость считывания (МБ/с): 500; DWPD (раз/день): 0.3; Гарантия производителя: 3 года; TRIM; |
Kingston SA400S37/1920G |
|
Высокая скорость чтения. Совместимость с MacBook.
Маленький ОЗУ-кеш.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kingston 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kingston.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Отзывы 33 | 5 0 11 17 |
Ноут став просто літати, купляв десь за 1000 +-, але це просто подовжило житят мого ноутбука, проблем жодних з ссд немає, ноут став разів в 5 швидше і краще, бо я вже думав що все. Ссд дуже круте, легко вставляється в ноут або пк, швидко підключається, дуже добре і стабільно працює. Це просто знахідка! Якість, ціна, швидкість роботи, стабільність. нічого Артем: пользуюсь Kingston SA400S37/480G несколько месяцев |
Користуюсь цим SSD вже більше трьох років. Рік знаходився в ПК і останні два роки в ноуті. Працює все чудово.
Читаючи негативні відгуки дивуюсь. Так, брак буває, від нього ні хто не застрахований. Але адекватні люди йдуть до магазину та міняють товар, а не одразу ж біжать хейтити За свою ціну, мабуть, найкраще що можна придбати Не помітив Mr. TrueMan: пользуюсь Kingston SA400S37/120G более года |
Хороший диск, брал у BigMo за 1479 грн на 480 гб. Характеристикам соответствует. Это мой первый SSD. Все отлично - |
Показано 3 из 33 отзывов
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Kingston A400 SA400S37/1920G
Цены на Kingston A400 SA400S37/1920G |
---|---|---|---|---|
Kingston A400 SA400S37/120G 120 ГБ | от 799 грн. | 3 предложения | ||
Kingston A400 SA400S37/240G 240 ГБ | от 960 грн. | 62 предложения | ||
Kingston A400 SA400S37/480G 480 ГБ | от 1 349 грн. | 53 предложения | ||
Kingston A400 SA400S37/960G 960 ГБ | от 2 132 грн. | 50 предложений |