Твердотопливный котел Kotlant KH-15 15 кВт
Kotlant KH-15 15 кВт
Источник энергии:твердотопливный
Установка:напольный, одноконтурный
Мощность котла:15 кВт, площадь ~ 120 м²
Камера сгорания:открытая, дымоход 148 мм
Все характеристики
Характеристики KH-15
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kotlant 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kotlant.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kotlant KH-15 15 кВт
Все цены 6 →Твердопаливний котел з похилою завантаженням Kotlant КН-15 кВт з механічни | 22 799 грн. |
Твердопаливний котел з похилою завантаженням Kotlant КН-15 кВт з автоматик | 25 799 грн. |
Твердопаливний котел з похилою завантаженням Kotlant КН-15 кВт базова комп | 21 899 грн. |
Класичний твердопаливний котел Kotlant КН-15 з автоматикою та вентилятором | 25 800 грн. |
Класичний твердопаливний котел Kotlant КН-15 | 21 900 грн. |
Класичний твердопаливний котел Kotlant КН-15 з механічним регулятором тяги | 22 800 грн. |
Модификации Kotlant KH-15
Цены на Kotlant KH-15 |
---|---|---|---|---|
Kotlant KH-12.5 12.5 кВт | от 18 499 грн. | 6 предложений | ||
Kotlant KH-15 15 кВт | от 21 899 грн. | 6 предложений | ||
Kotlant KH-18 18 кВт | от 22 799 грн. | 6 предложений | ||
Kotlant KH-24 24 кВт | от 29 599 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →