Смеситель KRONER Zenda-W025 CV023204
Фото 5 |
KRONER Zenda-W025 CV023204 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог KRONER 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели KRONER.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KRONER Zenda-W025 CV023204
Все цены 21 →Kroner Kroner KRM Zenda - W025 | 1 722 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу KRONER Zenda на унітаз одноважільний білий | 1 306 грн. |
Гігієнічний душовий комплект Kroner KRM Zenda-W025 білий (CV023204) CV0232 | 1 722 грн. |
Змішувач-приставка для біде Kroner KRM Zenda-W025 білий | 1 722 грн. |
Змішувач Kroner Zenda-W025 | 1 747 грн. |
eще 16 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →