Масляный обогреватель Kumtel KUM-1240S 13 секц 2.5 кВт
Фото 2 |
Kumtel KUM-1240S |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Kumtel 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Kumtel.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Kumtel KUM-1240S 13 секц 2.5 кВт
Все цены 69 →Kumtel Kumtel Kum-1240S Black | 2 607 грн. |
KUMTEL KUM-1240S (BLACK) | 3 960 грн. |
KUMTEL KUM-1240S (BLACK) | 3 940 грн. |
Обігрівач Kumtel KUM-1240S White | 3 687 грн. |
Kumtel KUM-1240S Black | 4 240 грн. |
eще 20 предложений
Ціна, зовнішній вигляд Не виявив Leonid: пользуюсь Kumtel KUM-1240S несколько месяцев |
Чудовий обігрівач за свої гроші.
Не великий, гарно обігріває, можна гріти на ньому ногі. Має коліщатка тому легко можна транспортувати. А ось ручкі для тримання проводу немають сенсу взагалі. В цілому копія горенії але дешевша. Єдиний мінус купляв за 1800, а через 2 тижні ціна стала 1400. Сумно. Але в цілому справляється зі своєю роботою повністю. К Працює, красивий. Теплий. Кріплення хлипкі. Паша Соколов: пользуюсь Kumtel KUM-1230S менее месяца |
Добавить отзыв
Модификации Kumtel KUM-1240S
Цены на Kumtel KUM-1240S |
---|---|---|---|---|
Kumtel KUM-1225S 9 секц 2 кВт | от 1 499 грн. | 71 предложение | ||
Kumtel KUM-1230S 11 секц 2.3 кВт | от 1 051 грн. | 106 предложений | ||
Kumtel KUM-1240S 13 секц 2.5 кВт | от 1 795 грн. | 69 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →
Вперше користуюсь обігрівачами такого типу, відмічу те, що він добре гріє приміщення та створює комфортне середовище. Навідміну від інфрачервоних та повітряних обігрівачів при вимкненні він продовжує віддавати тепло, недовго, але це краще ніж інші обігрівачі, з якими холод охоплює одразу після вимкнення. В мене модель чорного кольору, виглядає стильно. Також існує твердження, що обігрівачі чорного кольору краще випромінюють інфрачервоне тепло. Поруч з ним це відчувається, але нажаль не маю досвіду використання таких обігрівачів білого кольору.
Щодо механізмів безпеки, перевіряв наявність захисту від перекидання. При нахилі трохи більше 45° обігрівач вимикається.
Для себе знайшов місце зберігання всередині старого стола-книжки, який є в багатьох, в ньому обігрівач розташовується, немов би так і повинно бути. Дуже зручно, що на корпусі передбачені вушка, на які можна намотати дріт живлення.
Загалом, обігрівач Kumtel KUM-1240S мені дуже сподобався.