Ноутбук Lenovo Yoga Slim 7 14ITL05 [7 14ITL05 82A300KNRA]
Видео 8Фото 29 | от 29 950 до 29 999 грн. Сравнить цены 4 →Дисплей:14 ", 3840x2160 (16:9) Процессор:Core i5, 1135G7, 2.4 ГГц Видеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs Оперативка:8 ГБ Накопитель:SSD M.2, 256 ГБ ОС:DOS Вес ноутбука:1.36 кг |
Модификации Lenovo Yoga Slim 7 14ITL05 5
Характеристики
Lenovo Yoga Slim 7 14ITL05 [7 14ITL05 82A300KNRA] |
|
Крышка ноутбука покрыта отделкой из ткани.
Матовое, глянцевое или антибликовое: Какое покрытие экрана выбрать?Чем хороши разные типы покрытия экранов в ноутбуках и мониторах?
Как найти именно тот ноутбук, который вам нужен?Руководство по выбору оптимального ноутбука под задачи пользователя
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lenovo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Lenovo Yoga Slim 7 14ITL05 [7 14ITL05 82A300KNRA]
Сортировать
Lenovo Yoga Slim 7 14ITL05 Slate Grey (82A300KNRA) | 29 950 грн. |
Lenovo Fabric Yoga Slim7 14ITL05 (82A300KNRA) Slate Grey FabricYogaSlim714 | 29 999 грн. |
Lenovo Yoga Slim 7 14ITL05 Slate Grey (82A300KNRA) | 29 950 грн. |
Закрыть
На користуванні вже більше року модель Lenovo Yoga Slim 7 14ITL05 (82A300KTRA) Slate Grey з тканинною кришкою. Брав максимально нафаршировану модель, якщо це так можна сказати. Екран 14" IPS (3840x2160) Ultra HD 4K, на борту Intel Core i7-1165G7 (2.8 - 4.7 ГГц), RAM 16 ГБ/SSD 512 ГБ, Intel Iris Xe. Навіть з такими характеристиками вбудованої відеокарти можна пограти не дуже вимогливі ігри на низьких налаштуваннях. Батарейки вистачає більш як на 8 годин у простеньких офісних завдань , у програванні відео трохи менше 8... Зараз використовую з програмкою Lenovo Vantage де поставив усі галочки на зберігання батареї в економному режимі аби заряджався не більше 60%. Не великі розміри ноутбука дозволяють спокійно його брати в робочі відрядження. Екран 4 К - це просто кайф! Крута клавіатура, приємно набирати текст, вона навіть приємніша ніж в MacBook , а от тачпад хоч і склянний і досить хороший як для віндовс ноута , та до того ж Макбуку ще усім виробникам потрібно постаратися. Якість збірки : 1.Шарніри скрипіли коли кришка відкривалася, благо що по гарантії їх замінили. 2. Погано прилягала задня кришка, особливо коли відкриваю ноутбук. По гарантії цю проблему відмовилися виправити. І вже все по максимум підкручував, та нічого не допомагає, довелося арматурним скотчем підклеїти місце де найбільш відстає кришка. Можливо це лише мій такий одиночний випадок, та все ж не приємно. |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем