Ноутбук Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 Intel [L14 Gen 3 21C1005RPB]
Видео 1Фото 10 | от 37 499 до 49 999 грн. Сравнить цены 7 →2022 годThinkPadультрабукавтономный+SSD M.2USB4Wi-Fi 6быстрая зарядкавлагозащитаподсветкасканер отпечаткаFaceID Дисплей:14 ", 1920x1080 (16:9) Процессор:Core i5, 1235U, 0.9 ГГц Видеокарта:Iris Xe Graphics G7 80EUs Оперативка:8 ГБ Накопитель:SSD M.2, 256 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вес ноутбука:1.4 кг |
Модификации Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 Intel 8
Характеристики
Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 Intel [L14 Gen 3 21C1005RPB] |
|
Матовое, глянцевое или антибликовое: Какое покрытие экрана выбрать?Чем хороши разные типы покрытия экранов в ноутбуках и мониторах?
Как найти именно тот ноутбук, который вам нужен?Руководство по выбору оптимального ноутбука под задачи пользователя
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lenovo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 Intel [L14 Gen 3 21C1005RPB]
Сортировать
Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 (21C1005RPB) | 49 999 грн. |
Ноутбук Lenovo ThinkPad L14 Gen3 (21C1005RPB) | 37 499 грн. |
Lenovo ThinkPad L14 G3 (21C1005RPB) | 39 230 грн. |
Ноутбук Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 (21C1005RPB) Black 21C1005RPB | 39 649 грн. |
Ноутбук Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 (21C1005RPB) 21C1005RPB | 40 399 грн. |
Ноутбук Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 (21C1005RPB) | 47 495 грн. |
Закрыть
Надійна робочий ноутбук.
Thunderbolt 4 Заряджання по USB Type-C 2 фізичні планки під оперативку(можливий апгрейд) Гарна автономність Чудова продуктивність процесора(у моєму випадку i7-1255U) Клавіатура та трекпад Дуже тихий кулер Нормальний температурний режим SSD NVMe формату 2242
Звук не найкращий, але і не поганий. Додаткових недоліків нема. First Name Last Name: пользуюсь Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 Intel несколько месяцев |
Відразу після покупки вирішив протестувати батарею. Зарядив до 100% увімкнув браузер і ютуб. Інтернет через wifi. Показало 4.5 години. В принципі так і є. Більше нічого особливо не вмикав.
Ніяких до 15 годин чи подібного не бачу. А якщо його ще й навантажити, то мабуть буде автономності 2-3 години. Щось дуже дивно. Поки не виявив. Ціна мабуть. Батарея Andrii Zakharchuk: пользуюсь Lenovo ThinkPad L14 Gen 3 Intel менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем
Обирав з багатьох варіантів (Thinkpad) і зупинився виключно на цьому Intel варіанті через те що тут Thundebolt 4 порт та 2 планки оперативи які можна замінити за власним бажанням хоч до 64гб(сам зробив апгрейд до 32гб).
Трекпад та клавіатура чудова, як і у всіх моделей Thinkpad.
Автономність ідеальна для моїх робочих цілей(офіс, блокнот, браузер з багатьма вкладеннями та RDP, та Teams конференція), у режимі середньої продуктивності ноут тримає 7-8 годин.
У не робочі часи щоб пограти, графіки Intel Iris Xe вистачає щоб пограти в ігри рівня Fallout 4 55-60fps Fullhd med, Anno 1808 60fps med, Stellaris high, ігри рівня RDR2 тягне погано але цю проблему легко вирішити підключивши eGPU через Thunderbolt 4.
Використовуючи eGPU (rtx2060super у моєму випадку) можна грати в ігри RDR2 та СР2077 на високих-ультра в 4к 60FPS.