Велофонарь Lezyne Classic Drive 500 KTV Pro Pair (4712806 003517)
Фото 3 |
Lezyne Classic Drive 500 KTV Pro Pair |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Lezyne.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Lezyne Classic Drive 500 KTV Pro Pair
Все цены 7 →Комплект світла Lezyne CLASSIC DRIVE /KTV PRO PAIR (чорний матовий-чорний | 2 520 грн. |
Комплект света Lezyne Classic Drive / Femto USB 4712806 003494 | 2 120 грн. |
Комплект світла Lezyne CLASSIC DRIVE / KTV PRO PAIR чорний матовий / чорни | 2 520 грн. |
Комплект світла Lezyne CLASSIC DRIVE /KTV PRO PAIR (чорний матовий-чорний | 2 520 грн. |
Комплект світла Lezyne Classic Drive/Femto USB Dtive Raip 500/5 люменів (1 | 2 120 грн. |
Комплект света Lezyne Classic Drive / KTV PRO 4712806 003517 | 2 520 грн. |
Комплект світла Lezyne Classic Drive/KTV Pro Pair 500/75 люменів (1052-471 | 2 520 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →