Набор ножей Maestro MR 1421
Видео 1Фото 5 |
Maestro MR 1421 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Maestro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Maestro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Maestro MR 1421
Набір ножів Maestro MR-1421 7 предметів | 2 190 грн. |
Набір ножів з дерев’янною підставкою Maestro MR-1421 | 2 320 грн. |
Набір ножів Maestro 7 пр. (MR-1421) | 3 363 грн. |
Набір ножів 7 предметів MAESTRO 1421, Набір кухонних ножів з підставкою | 2 300 грн. |
Набір ножів Maestro 7 предметів (1421 MR) | 2 638 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →