Полотенцесушитель Navin Camellia E R Sensor 300x800 10-007033-3680
Фото 7 | от 2 690 до 4 690 грн. Сравнить цены 10 → |
Модификации Navin Camellia E 18
Характеристики
Navin Camellia E R Sensor 300x800 10-007033-3680 |
|
Полотенцесушитель с сенсорным пультом управления. Толщина стенки трубы: 2 мм, перемычек: 1.5 мм. Степень защиты: IP44
Подключение к сети с правой стороны.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Navin 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Navin.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Где купить Navin Camellia E R Sensor 300x800 10-007033-3680
Цвет:
Сортировать
Рушникосушарка електрична Navin Камелія 360х800 10-007033-3680 правий | 4 690 грн. |
Полотенцесушитель Камелия 360х800 Sensor правый с таймером 10-007033-3680 | 4 690 грн. |
Navin Navin Камелия 360х800 Sensor (12-007033-3680) 12-007033-3680 | 2 690 грн. |
Електрична рушникосушарка NAVIN КАМЕЛІЯ 360х800 R / Sensor / таймер (10-00 | 4 690 грн. |
Рушникосушарка Камелія 360х800 Sensor права з таймером 10-007033-3680 | 4 690 грн. |
еще предложения 5 → |
Закрыть
+ До корпусу не прилипає магніт, швидше за все нержавіюча сталь;
+ Якісно виточені деталі кріплення, також з нержавіючої сталі; + Дуже низьке споживання електроенергії в сплячому режимі; - На закругленому корпусі поставили плоску заглушку, по краях все стирчить (фото 6);
- В одному місці схоже як відшарувалося хромове покриття з гострими краями, можна порізатися або зіпсувати рушник (фото 7); - Як не намагався, так і не вдалося остаточно закрити кінцеву заглушку в одному місці (фото 8); - Під час роботи чутний високочастотний писк, що випромінюється від нагрівального елемента, але не критичний; Ihor: пользуюсь Navin Camellia E L Sensor 300x800 10-007133-3680 менее месяца |
Добавить отзыв
Рекомендуем
У цілому хороша сушарка, але є недоліки.