Смеситель Paffoni Ringo-West RIN180CR
Фото 6 |
Paffoni Ringo-West RIN180CR |
|
Может комплектоваться гибкой подводкой стандарта G 1/2".
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Ringo-West RIN180CR
Все цены 13 →Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий RIN180NO | 7 658 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo (колір - хром) RIN180CR RIN180CR | 5 890 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний PAFFONI Ringo чорний латунь RIN180NO | 7 865 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий (RIN180NO) RIN180NO | 7 658 грн. |
Змішувач для мийки Paffoni Ringo RIN 180 NO чорний матовий RIN180NO | 7 310 грн. |
eще 8 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →