Смеситель PLAMIX Oscar 006 Euro PM0599
PLAMIX Oscar 006 Euro PM0599 Oscarбез ручного душа |
|
Смеситель из термопластика.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели PLAMIX.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить PLAMIX Oscar 006 Euro PM0599
Все цены 15 →Кран у ванну одновентильний із довгим гусаком PLAMIX Oscar чорний пластик | 840 грн. |
Змішувач для ванни Plamix із термопластичного пластику Oscar 006 EURO чорн | 908 грн. |
Змішувач у ванну одновентильний із довгим виливом PLAMIX Oscar білий пласт | 840 грн. |
Змішувач для ванни PLAMIX Oscar-006 EURO Чорний (без шланга і лійки) (PM06 | 840 грн. |
Змішувач для ванни PLAMIX Oscar-006 EURO Білий (без шланга і лійки) (PM059 | 840 грн. |
eще 10 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →