ИК обогреватель RAF 1190 0.8 кВт
RAF 1190 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог RAF 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели RAF.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить RAF 1190 0.8 кВт
Все цены 6 →Кварцовий обігрівач RAF Електричний інфрачервоний обігрівач для дому, офіс | 760 грн. |
Інфрачервоний обігрівач кварцовий 800 Вт RAF 1190 | 599 грн. |
Обігрівач кварцовий RAF 1190 портативний електричний конвектор | 697 грн. |
Тепловентилятор/калорифер/дуйка 800Вт 220В RAF R1190 | 660 грн. |
Інфрачервоний обігрівач 800 Вт RAF R.1190 | 716 грн. |
Підігрівник підігрівний інфрачервоний кварцовий 800 Вт RAF 1190 | 660 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →