Смеситель REA Argus REA-B6208
Фото 14 |
REA Argus REA-B6208 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Argus REA-B6208
Все цены 8 →Змішувач для раковини Rea Argus золото REA-B6212 | 3 274 грн. |
Змішувач для умивальника низький Rea Argus золотий (Rea-B6212) REA-B6212 | 3 274 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA ARGUS CHROME хром низький REA-B620 | 2 464 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA ARGUS GOLD золотий низький REA-B62 | 3 274 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Argus хром низький (REA-B6209) REA-B6208 | 3 080 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →