Смеситель REA Duet REA-B4412
Фото 9 |
REA Duet REA-B4412 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Duet REA-B4412
Все цены 22 →Rea Rea Duet REA-B4413 | 4 470 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний REA DUET BLACK чорний латунь REA-B4 | 4 154 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Duet золотий низький (REA-B4413) REA-B4413 | 4 470 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Duet black (REA-B4412) | 3 718 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA DUET BLACK чорний низький REA-B441 | 4 154 грн. |
eще 17 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →