Смеситель REA Duet REA-B4414
Фото 11 |
REA Duet REA-B4414 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Duet REA-B4414
Все цены 21 →Rea Rea Duet REA-B4415 | 6 442 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом REA B4414 DUET чорний латунь r | 6 442 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Duet золотий високий (REA-B4415) REA-B4415 | 6 441 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Duet black високий (REA-B4414) | 5 766 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA DUET GOLD золотий високий REA-B441 | 6 442 грн. |
eще 16 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →