Смеситель REA Exit REA-B8000
Фото 7 |
REA Exit REA-B8000 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Exit REA-B8000
Все цены 13 →Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу REA EXIT BLACK M | 6 442 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Exit + BOX чорний матовий (REA-B8000) REA-B80 | 6 442 грн. |
Rea змішувач для умивальника прихованого монтажу Rea Exit чорний (REA-B800 | 5 766 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA EXIT BLACK MAT чорний прихованого | 6 442 грн. |
Смеситель для умывальника скрытого монтажа Rea Exit черный (REA-B8000) ker | 6 442 грн. |
eще 8 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →