Смеситель REA Lugano REA-B5000
Фото 12 |
REA Lugano REA-B5000 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Lugano REA-B5000
Все цены 39 →Змішувач для умивальника Rea Lugano чорний матовий REA-B5001 | 4 294 грн. |
Змішувач для умивальника із високим виливом REA B5001 LUGANO SLIM чорний л | 4 294 грн. |
Змішувач для умивальника Rea Lugano Slim хром високий (REA-B5000) REA-B500 | 4 013 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Lugano золото, високий (REA-B5002) | 4 149 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA LUGANO SLIM високий чорний REA-B50 | 4 026 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →