Смеситель REA Sonic REA-B0181
Фото 6 |
REA Sonic REA-B0181 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Sonic REA-B0181
Все цены 10 →Змішувач для умивальника Rea Sonic чорний матовий REA-B0181 | 4 858 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу REA SONIC B0181 | 4 470 грн. |
Змішувач прихованого монтажу Rea Sonic чорний + Box (REA-B0181) REA-B0181 | 4 470 грн. |
Rea змішувач для умивальника прихованого монтажу Rea Sonic чорний, матовий | 4 001 грн. |
Смеситель для умывальника скрытого монтажа Rea Sonic черный, матовый (REA- | 4 470 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →