Смеситель REA Vintage Old Black High REA-B0227
Фото 5 |
REA Vintage Old Black High REA-B0227 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Vintage Old Black High REA-B0227
Змішувач для умивальника Rea Vintage чорний REA-B0227 | 4 752 грн. |
Змішувач для раковини Rea Vintage чорний (REA-B0227) REA-B0227 | 4 574 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA VINTAGE OLD BLACK чорний високий R | 4 752 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA VINTAGE OLD BLACK чорний високий R | 4 752 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →