Смартфон Realme 8 64 ГБ / 4 ГБ
Видео 24Фото 9 |
Realme 8 64 ГБ / 4 ГБ
Экран:6.4 ", 2400x1080 (20:9), 411 ppi, 60 Гц
Память:64 ГБ, + карта памяти, ОЗУ 4 ГБ
Процессор:Helio G95
Камера:4 модуля, 64 МП, + 8 МП, макро
Видео:fullHD 60 к/с, 4K, замедленная съемка
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:177 г
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Realme 8 64 ГБ / 4 ГБ
realme 8 4/64GB Cyber Black | 7 490 грн. |
Смартфон realme 8 4/64GB Cyber Black | 6 050 грн. |
Смартфон realme 8 4/64GB Cyber Black | 6 049 грн. |
Смартфон realme 8 4/64GB Cyber Black | 7 684 грн. |
Смартфон Realme 8 4/64Gb RMX3085 Cyber Black | 8 300 грн. |
Отзывы 31 | 1 2 10 18 |
Дуже порадував за свою ціну! Оновлюється ще й досі з 21 року, до речі в антуту набирає вже 375803 балів, майте на увазі. Рекомендую до придбання якщо у вас скромний бюджет, АЛЕ не повторюйте мою помилку, не беріть 4/64 версію, пам'яті категорично не вистачає, а так телефон прекрасний Непогана камера
Довго оновлюється, вже 13 андроїд Приємний на дотик Непоганий вигляд Класна комплектація Не нагрівається вище 42 (мій максимум в важких іграх на максималках) Класна ос Процесор за свою ціну непоганий, хоча я ненавиджу Хеліо Швидкий сканер отпечатку Велике підборіддя
На версії 4/64 не вистачає пам'яті shade: пользуюсь Realme 8 64GB/4GB более года |
1.Непробиваємий(особливо якщо в чохлі), впав з 2 поверха, потріскався, але живий.
2.Дуже швидка зарядка(за 30хв до 100%) 3.Якісний AMOLED екран 1.Камера
2.Почяв підглючувати терпимо але не дуже. 3.Дизайн так собі, хоча про смаки не спорять. 4.Якісний AMOLED екран(дуже дорогий) Тарас Тимків: пользуюсь Realme 8 64GB/4GB более года |
Перейшов на цей телефон з Samsung Galaxy 6 у 2020 і не жалкую! Телефоном користуюся більше 3 років, за цей час жодного разу не був в ремонті! Чудовий Amoled дисплей з гнучкою функцією always on, я бачив що люди жаліються на камери, але мені 108 МП та покращення фотографій за допомогою ШІ досить влаштовує. Також телефон має дуже швидку зарядку і тримає заряд доволі довго навіть зараз через 3 роки. Стосовно потужностей - це звісно не геймерський флагман, але щось просте типу into the breach тягне дуже добре. Єдине, що може розчаровує - це відсутність продвинутих налаштувань типу обмеження контролеру живлення, але таке не всім і потрібно. Тож рекомендую, але тільки в чорній версії, бо вона виглядає не колгоспно. Камера
Тривалість роботи акумулятора і швидкість зарядки Amoled дисплей Динамік
Відсутність продвинутих налаштувань Валентин Прокіпець: пользуюсь Realme 8 128GB/6GB более года |
Показано 3 из 31 отзыва
eще 10 отзывов
Видеообзоры
Модификации Realme 8
Цены на Realme 8 |
---|---|---|---|---|
Realme 8 64 ГБ / 4 ГБ | от 6 049 грн. | 5 предложений | ||
Realme 8 128 ГБ / 6 ГБ | от 8 890 грн. | 2 предложения | ||
Realme 8 128 ГБ / 8 ГБ | от 5 985 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →