SSD SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 ГБ
Видео 16Фото 4 |
SanDisk SDSSDE61-500G-G25 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели SanDisk.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 ГБ
Все цены 27 →Sandisk Extreme E61 V2 500GB USB 3.2 (SDSSDE61-500G-G25) SDSSDE61-500G-G25 | 4 389 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач SanDisk Extreme Portable V2 500 GB (SDSSDE61-500 | 3 499 грн. |
Внешний SSD SanDisk Extreme Portable V2 E61 500GB USB 3.2 Type-C (Gray) SD | 3 999 грн. |
SSD-накопичувач SanDisk Extreme V2 E61 500GB USB 3.1 Gen 2 Type-C 3D TLC ( | 4 459 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач 500Gb SanDisk Extreme V2 (SDSSDE61-500G-G25) SDS | 4 399 грн. |
eще 20 предложений
Користувався цим SSD 7 місяців. Все було чудово. Гарна швидкість на читання і на запис, все як треба. Проте диск вийшов з ладу. Ввечері ще працював, а на ранок комп'ютер перестав його розпізнавати. Виявилося це поширена проблема саме в цій моделі. На превеликий жаль УСІ файли були втрачені. Відповідно свою основну функцію як носія файлів він провалив. Гарна швидкість на запис і на читання Вийшов з ладу і пропали усі файли Max Vinters: пользуюсь SanDisk SDSSDE61-2T00-G25 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25
Цены на SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 ГБ | от 3 499 грн. | 27 предложений | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 ТБ | от 3 630 грн. | 56 предложений | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25 2 ТБ | от 6 396 грн. | 64 предложения | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 ТБ | от 12 363 грн. | 52 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →