Моторное масло Shell Helix Ultra 5W-30 209 л
Видео 11 | 64 840 грн. Купить! Моторна олива Shell Helix Ultra 5W-30 209лМаркетплейс: Rozetka.ua e-TopС нами 5 лет (Киев) Пожаловаться |
Shell Helix Ultra 5W-30 209L |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Shell 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Shell.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Мені потрібна була олива з допусками Renault RN0700, RN0710, передивився купу тестів на ютубі і прийшов до висновка, що цей Шелл буде оптимальним і не прогадав. Оце 2 раз буду її замовлять вже. Помітив що це Шелл навіть трохи прибрав наліт який був від попереднього мастила. Мабуть не даремно в тестах хвалили пакет присадок. широкий спект допусків під авто
майже не вигорає за термін використання в 8-9 000км. немає Игорь Березовой: пользуюсь Shell Helix Ultra 5W-30 4L несколько месяцев |
Після того як дізнався що Шелл поставляє оригінальну оливу на заводи VW почав дивитись на їх оливу и по допускам під свій двигун зупинився на даній моторній оливі. Зараз проїхав на ній трохи більше 4000км все гаразд, рівень нікуди не подівся, хоча раніше лив інше але теж 5в30 і його двигун трохи брав, а тут рівень чітко на тому ж місці. Короче я поки задоволений, переходом на це мастило. захист від підробок
рівень не уходить. - эдуард филимонов: пользуюсь Shell Helix Ultra 5W-30 4L несколько месяцев |
Перейшов з більш дешевої оливи на ці, оскільки від той що раніше лив помітив почав з'являться наліт в двигуні, а цю оливу сказали що вона краще плюс є пакет присадок який має відмити те що є. Зараз проїхав на ньому десь під 3000км і таке наче мотор став світліше подивимось після заміни на наступному сервісі але поки задоволений. судя чи с тестів в мережі гарна олива на якій за рахунок присадок можна сміливо їздити 10-12 тис.км нема Макcим Бушев: пользуюсь Shell Helix Ultra 5W-30 4L несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Shell Helix Ultra 5W-30
Цены на Shell Helix Ultra 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra 5W-30 1 л | от 324 грн. | 24 предложения | ||
Shell Helix Ultra 5W-30 4 л | от 1 133 грн. | 25 предложений | ||
Shell Helix Ultra 5W-30 5 л | от 1 434 грн. | 21 предложение | ||
Shell Helix Ultra 5W-30 209 л | от 64 840 грн. | 1 предложение |
ПохожиеСравнить в таблице →