Гироборд Smart Balance Wheel Allroad 10.5
Видео 8Фото 6 |
Smart Balance Wheel Allroad 10.5
Диаметр колес(а):10 "
Максимальная нагрузка:140 кг
Максимальная скорость:до 15 км/ч
Запас хода:до 25 км
Вес устройства:13.5 кг
Все характеристики
Купить Smart Balance Wheel Allroad 10.5
Гіроборд Smart Balance Wheel AllRoad 10,5" Самобаланс (Трініті) | 5 999 грн. |
Гіроборд Smart Balance Wheel AllRoad 10,5" Самобаланс (Космос) | 5 999 грн. |
Гіроборд Smart Balance Wheel AllRoad 10,5" Самобаланс (Вогонь-Лід) | 5 999 грн. |
Гіроборд Smart Balance Wheel AllRoad 10,5" Самобаланс (Блискавка Кольорова | 5 999 грн. |
Гіроскутер Smart Balance 10,5 PRO Підсилені колеса Гіроборд Графіті | 6 399 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →