Мультипечь Tefal Easy Fry Oven & Grill FW 5018
Видео 8Фото 17 |
Tefal Easy Fry Oven & Grill FW 5018 |
|
8 автоматическим программам и ручной режим. Аксессуары можно мыть в посудомоечной машине.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tefal 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tefal.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tefal Easy Fry Oven & Grill FW 5018
Все цены 61 →Мультипіч (Аерогриль) Tefal Easy Fry Oven&Grill FW501815 | 7 499 грн. |
Tefal Tefal FW501815 | 7 999 грн. |
Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Oven & Grill FW501 (FW501815) | 7 200 грн. |
Мультипіч Tefal Easy Fry Oven & Grill FW501815 | 7 149 грн. |
Мультипіч Tefal Easy Fry OvenGrill FW501815 | 7 499 грн. |
eще 20 предложений
Невеличка електропіч, електродуховка. Страви в ній дуже смачні, першою стравою були печені яблука, такі смачні, соковиті, не виходили ні в мультиварці, ні в великій електричній духовці. Картопля фрі також гарно готується, є можливість приготування без олії, що важливо для людей які дотримуються дієти. М'ясо при випіканні не пересушується, залишається соковите. Коржі для торта, піцу, пекти не дуже зручно, дуже маленький діаметр, але можна зробити на все деко, форма буде прямокутна, а не кругла. Дуже смачна їжа, можливість приготування без олії, дека легко миються. Після випікання стінки обов'язково потрібно витирати від бруду відразу, пізніше вимивається дуже важко. Малий об'єм. Iryna Zaslavska: пользуюсь Tefal Easy Fry Oven & Grill FW 5018 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Комплектация:
- Вертел для курицы
- 2 решетки
- Корзина для картофеля фри
- Поддон для сбора жира и жидкости
- Противень-гриль со съемной ручкой
ПохожиеСравнить в таблице →