Триммер Tekhmann BCG-2815 S
Tekhmann BCG-2815 S
Двигатель:бензиновый
Мощность:2800 Вт, 3.8 л.с.
Режущая система:роторная
Ширина захвата:46 см
Тип штанги:прямая
Вес:9.3 кг
Газонокосилка или триммер: что лучше выбрать?Разбираемся в специфике разных видов садовой техники для кошения травы
Как выбрать газонокосилкуРекомендации и полезные советы по выбору газонокосилок для ухода за лужайками
Все характеристики
Характеристики BCG-2815 S
|
Газонокосилка или триммер: что лучше выбрать?Разбираемся в специфике разных видов садовой техники для кошения травы
Как выбрать газонокосилкуРекомендации и полезные советы по выбору газонокосилок для ухода за лужайками
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tekhmann.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tekhmann BCG-2815 S
Все цены 21 →Садовий тример Tekhmann BCG-2815 S (847834) | 5 699 грн. |
Мотокоса Tekhmann BCG-2815 S | 5 871 грн. |
Мотокоса Tekhmann BCG-2815 S (847834) | 5 900 грн. |
Тример бензиновий Tekhmann BCG-2815 S 847834 | 5 900 грн. |
Тример бензиновий Tekhmann BCG-2815 S 847834 | 5 900 грн. |
eще 16 предложений
Мотокоса Tekhmann BCG-2815 S, напрасно выброшенные деньги. Работает неудовлетворительно, гарантия отвратительная, гарантийная мастерская все документы потеряла, еще пришлось за что- то заплатить 350грн !!! Забрал с ремонта во Львове, "ТОРПЕДО" в ноябре 2020г., надоело ездить! Цвет, слезли этикетки. Ооочень плохо заводится и также работает, даже после ремонта Igor Gura: пользуюсь Tekhmann BCG-2815 S менее месяца |
Купив 10 серпня 2020 року, на ринку «ТОРПЕДО» у Львові ТРИМЕР БЕНЗИНОВИЙ TEKHMANN BCG-2815 S. Після обкатки, потім косіння незначних діляночок 2- 5 кв. м. Виявилося, що неможливо скосити молоду траву висотою до 20 см; на площі 20 кв. м. Агрегат сильно нагрівається, зникають обороти холостого ходу та тример глохне, після чого його завести неможливо, навіть після охолодження. Щоб завести необхідно провести різні «маніпуляції». При зверненні до гарантійної організації, що на ринку «Торпедо», мені було відмовлено в гарантійному обслуговувані даного інструмента, так як дана поломка до гарантійного обслуговування не входить. За словами представника виявилося, що на поршневу групу гарантія не поширюється, на карбюратор- аж три місяці….! Чекаю ЗАКЛЮЧЕННЯ ремонтної майстерні, щоб відправити виріб виробнику. реклама продавця: про потужність, економічність, ... сильне нагрівання двигуна, велика витрата пального, велика потужність непотрібна для косіння, постійно брудний одяг з сторони інструмента, ... Igor Gura: пользуюсь Tekhmann BCG-2815 S менее месяца |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →