Электрический котел Tenko KE 10.5/380 10.5 кВт 400 В
Видео 2Фото 4 |
Tenko KE 10.5/380 10.5 кВт
400 В
3 кВт
230 В
4.5 кВт 230 В
4.5 кВт 400 В
6 кВт 230 В
6 кВт 400 В
7.5 кВт 230 В
7.5 кВт 400 В
9 кВт 230 В
9 кВт 400 В
10.5 кВт 400 В
12 кВт 400 В
15 кВт 400 В
18 кВт 400 В
21 кВт 400 В
24 кВт 400 В
30 кВт 400 В
Источник энергии:электричество
Установка:настенный, одноконтурный
Мощность котла:10.5 кВт, площадь ~ 84 м²
Все характеристики
Характеристики KE 10.5/380
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tenko 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tenko.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tenko KE 10.5/380 10.5 кВт 400 В
Все цены 24 →Котел электрический Tenko Эконом 10.5/380 49023 | 4 715 грн. |
Електричний котел Tenko Економ 10,5 кВт 380V 49023 | 4 365 грн. |
Tenko Tenko Эконом 10,5 380 | 4 365 грн. |
Котел електричний Tenko Эконом 10,5 380 | 4 530 грн. |
Электрический котел Tenko Эконом 10,5 / 380 | 4 250 грн. |
eще 19 предложений
Рекомендую тільки для технічних приміщень Обігріває 9 КВт площу у 150м2. Не великий за розміром. Не дорогий. Працює вже 5-й рік Клацає дууууже гучно. Згоряють постійно лампочки під кнопками. Два рази обслуговувався: один раз капав десь зсередини, один раз згорів датчик температури. Колись закипіла вода при малому тиску в системі, а запобіжник не вимкнув котел Sergey Lanskiy: пользуюсь Tenko KE 9.0/380 более года |
Тече з кожного стику. Клеми не дотягнуті. Контактор спрацьовує так гучно що чути в цілому будинку! Класика української збірки на колліні. Не рекомендую! Немає Тече з кожного стику. Клеми не дотягнуті. Контактор спрацьовує так гучно що чути в цілому будинку! Класика української збірки на колліні. Не рекомендую! |
Ще би трішки менше споживав електроенергії Обігріває навіть більшу площу ніж вказано в характеристиці. Слабкий дріт від резетки до самого котла. рекомендую купить обязательно |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Модификации Tenko KE 10.5/380
Цены на Tenko KE 10.5/380 |
---|---|---|---|---|
Tenko KE 3.0/220 3 кВт 230 В | от 3 500 грн. | 30 предложений | ||
Tenko KE 4.5/220 4.5 кВт 230 В | от 3 633 грн. | 33 предложения | ||
Tenko KE 4.5/380 4.5 кВт 400 В | от 3 713 грн. | 25 предложений | ||
Tenko KE 6.0/220 6 кВт 230 В | от 3 620 грн. | 32 предложения | ||
Tenko KE 6.0/380 6 кВт 400 В | от 3 700 грн. | 23 предложения | ||
Tenko KE 7.5/220 7.5 кВт 230 В | от 3 850 грн. | 31 предложение | ||
Tenko KE 7.5/380 7.5 кВт 400 В | от 3 850 грн. | 24 предложения | ||
Tenko KE 9.0/220 9 кВт 230 В | от 4 205 грн. | 17 предложений | ||
Tenko KE 9.0/380 9 кВт 400 В | от 4 050 грн. | 29 предложений | ||
Tenko KE 10.5/380 10.5 кВт 400 В | от 4 247 грн. | 25 предложений | ||
Tenko KE 12/380 12 кВт 400 В | от 4 300 грн. | 34 предложения | ||
Tenko KE 15/380 15 кВт 400 В | от 4 300 грн. | 26 предложений | ||
Tenko KE 18/380 18 кВт 400 В | от 6 900 грн. | 14 предложений | ||
Tenko KE 21/380 21 кВт 400 В | от 7 580 грн. | 16 предложений | ||
Tenko KE 24/380 24 кВт 400 В | от 7 990 грн. | 9 предложений | ||
Tenko KE 30/380 30 кВт 400 В | от 8 120 грн. | 15 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →