Смеситель Tres Study-tres 26117001
Фото 5 |
Tres Study-tres 26117001 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tres 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tres.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tres Study-tres 26117001
Все цены 64 →Змішувач для ванни Tres Study Exclusive чорний 26117001NM | 18 873 грн. |
Змішувач із термостатом для ванни Tres Study Exclusive 26117001 261.170.01 | 7 869 грн. |
Змішувач для ванної одновентильний із коротким гусаком TRES Study хром лат | 12 965 грн. |
Змішувач для ванни Tres Study Excusive із набором (шланг, лійка, тримач) ч | 18 916 грн. |
Змішувач для ванни Tres Study Exclusive з ручним душем, хром (26117001) | 11 813 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →