Выключатель Videx VF-BNSW2L-BG
Фото 6 |
Videx VF-BNSW2L-BG |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Videx 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Videx.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Videx VF-BNSW2L-BG
Все цены 7 →Вимикач двохклавішний з підсвіткою Videx Binera чорний графіт 24460 | 180 грн. |
Выключатель Videx BINERA 2кл с подстветкой черный графит (VF-BNSW2L-BG) VF | 180 грн. |
Вимикач чорний графіт 2кл з підсвічуванням BINERA (VF-BNSW2L-BG) | 162 грн. |
Вимикач двоклавішний з підсвіткою чорний графіт VIDEX BINERA VF-BNSW2L-BG | 178 грн. |
Вимикач 2-клавішний з підсвічуванням VIDEX Binera чорний (VF-BNSW2L-BG) | 175 грн. |
Вимикач 2-клавішний з підсвічуванням VIDEX Binera чорний (VF-BNSW2L-BG) | 180 грн. |
Вимикач із підсвічуванням двоклавішний VIDEX BINERA вбудований чорний граф | 180 грн. |
Модификации Videx VF-BNSW2L-BG
Цены на Videx VF-BNSW2L-BG |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSW2L-CR | от 128 грн. | 9 предложений | ||
Videx VF-BNSW2L-W | от 128 грн. | 12 предложений | ||
Videx VF-BNSW2L-BG | от 162 грн. | 7 предложений | ||
Videx VF-BNSW2L-SS | от 160 грн. | 14 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →