Гейнер WILLMAX Mass Gainer 2 кг
Видео 2 |
WILLMAX Mass Gainer 2 kg |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог WILLMAX 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели WILLMAX.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить WILLMAX Mass Gainer 2 кг
Все цены 96 →Гейнер Willmax Mass Gainer, 2 кг Ананас-кокос CN8639-1 | 700 грн. |
Гейнер Willmax Mass Gainer 2 кг Вишня | 875 грн. |
Гейнер Willmax Mass Gainer, 2 кг Жвачка CN8639-5 | 700 грн. |
Гейнер Willmax Mass Gainer, 2 кг Вишня CN8639-4 | 700 грн. |
Гейнер Willmax Mass Gainer, 2 кг Без вкуса CN8639-11 | 770 грн. |
eще 20 предложений
Смачний.
Добре розмішується. За свою ціну, тут найбільше білків та вуглеводів, ніж у конкурентів. Приємне пакування. Трохи вспінюється, але я б це не вважав недоліком. Сергій: пользуюсь WILLMAX Mass Gainer 2 kg несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
Рекомендуем
Про набір ваги я б нічого не писав, бо у кожного це індивідуальне питання. Але гейнер працює, мені вдалося за місяць набрати близько двух кілограмів з 3 пакетів. Як буде у вас? Ніхто не скаже. Спробуйте.