Машинка для удаления катышков Xiaomi Mijia Rechargeable Lint Remover (MQXJQ01KL)
Видео 11Фото 21 |
Xiaomi Mijia Rechargeable Lint Remover |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Xiaomi.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Xiaomi Mijia Rechargeable Lint Remover
Все цены 31 →Машинка для стрижки катишків Xiaomi Mijia Lint Remover (MQXJQ01KL) | 499 грн. |
Xiaomi Mijia Hairball trimmer White Ф24387 | 749 грн. |
Машинка для удаления катышек MiJia Lint Remover MQXJQ01KL | 499 грн. |
Машинка для стриження ковтунців Xiaomi Mijia MQXJQ01KL (NUN4076CN) | 699 грн. |
Машинка для Видалення Катишків Ковтунів Mijia Lint Remover White MQXJQ01KL | 795 грн. |
eще 20 предложений
Чудово справляється зі своєю основною функцією, корисний гаджет Основний плюс це змінні леза і робота від акумулятора. Дуже зручно не бути прив'язаним до розетки) Чудово прибирає ковтунці з одягу, також чудово прибирає з килимів Немає змінних лез в комплекті Артем Процак: пользуюсь Xiaomi Mijia Rechargeable Lint Remover несколько месяцев |
Роботу виконує на рівні, можна знайти додаткові леза, цим не всі можуть похвастатись. У комплекті є щіточка та кабель для зарядки. Розміри, зарядка від type-c, співвідношення ціна-якість. хочеться щоб у комплекті було хоч одне додадкове лезо. Аранський Володимир: пользуюсь Xiaomi Mijia Rechargeable Lint Remover менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →