Смеситель Zerix LR5398-5 LL1775
Zerix LR5398-5 LL1775 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zerix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zerix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix LR5398-5 LL1775
Все цены 7 →Змішувач для гігієнічного душу ZERIX LR прихованого монтажу хром латунь 13 | 1 868 грн. |
Змішувач Для Гігієнічного Душу Zerix Lr5398-5 Вбудовуваний (З Лійкою) (Ll1 | 1 868 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу ZERIX LR5398-5 Вбудований (з лійкою) (LL177 | 1 868 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу Zerix LR5398-5 Вбудований (з лійкою) (LL177 | 1 868 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу ZERIX LR5398-5 Вбудований (з лійкою) | 1 868 грн. |
Кран прихованого монтажу для біде ZERIX LR хром латунь 135x70мм LL1775 | 1 868 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу ZERIX LR5398-5 Вбудовуваний (з лійкою) (LL1 | 1 868 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →