Смеситель Zerix YUB-181 ZX1580
Фото 9 |
Zerix YUB-181 ZX1580 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Zerix 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Zerix.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix YUB-181 ZX1580
Все цены 58 →Змішувач кухонний однозахватний з гнучким виливом ZERIX YUB 181 чорний сил | 870 грн. |
Zerix Смеситель для кухни ZERIX YUB 181 с черным гибким изливом (ZX0438) | 870 грн. |
Змішувач для кухні ZERIX YUB 181 з білим гнучким виливом (ZX1580) | 870 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний з гнучким виливом ZERIX YUB 181 зелений си | 870 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом ZERIX YUB 181 синій сил | 870 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →